Veľká noc v korunách stromov.

Veľká noc v korunách stromov.
29. marca 2018 Martina Múdra

Vyberte sa na prechádzku do korún stromov aj počas Veľkej noci. Chodník korunami stromov je pre vás otvorený denne aj počas sviatkov od 9.00 – 16.00 od apríla do 17.00. Nezabúdajte, že v Ždiari stále panuje zima a lanovka je momentálne v prestavbe. Ku chodníku vedie 40 min. prechádzka po zjazdovke dlhá cca 2 km s prevýšením 300 m.

Počas Veľkej noci môže aj zapršať, preto tomu prispôsobte obuv a oblečenie.  Využiť môžete prístup z Bachledovej doliny, kde je v prevádzke parkovisko P2. Výborný nápad je využiť prístup z Malej Frankovej, kde sa pri odbočení pri kostole dostanete na parkovisko priamo pod svahom.

Staviame pre Vás novú 10-miestnu lanovku, ktorá Vás už tento rok prepraví na Chodník korunami stromov rýchlo, bezpečne a pohodlne. Jej výstavba si ale vyžaduje isté obmedzenia. Mimo prevádzky je lanovka z Bachledovej doliny, Parkovisko P1 v Bachledovej doline a zlom stave je prístupová cesta do Bachledovej doliny od hlavnej cesty.  Po dokončení stavby budú všetky spomenuté veci opravené a znova sprístupnené.

Aktuálne počasie odporúčame sledovať na webkamerách. 

Tešíme sa na Vašu návštevu.