Aj my sme LEGENDARIUM!

Aj my sme LEGENDARIUM!
14. júna 2019 Martina Múdra

Aj Bachledka je LEGENDARIUM!

Cestuj, zbieraj nálepky a vyhraj ceny pre celú rodinu!

Opäť je tu leto plné výletov s legendami. Legendárni hrdinovia Vás zavedú na miesta plné zábavy, poznania a objavovania. Aj naše stredisko Bachledka Ski & Sun a jedinečný Chodník korunami stromov sa zapojili do projektu LEGENDARIUM. Za návštevu získate súťažnú nálepku Dievčiny Vidla a krásny komiks. V Bachledke Vás navyše za nazbieranie 34 nálepok odmeníme vstupom zadarmo pre dieťa do 14 rokov v sprievode dospelej osoby na Chodník korunami stromov a jazdou obojsmernou lanovkou.

Do Bachledky Vás pozýva legenda o Vidle a Havranovi.

 

Ako môžeš súťažiť?

Zbieraj nálepky: Cestuj s legendami a zbieraj súťažné nálepky do komiksu. Komiks získaš  na miestach s nálepkami pri vydávaní prvej nálepky (zdarma ku vstupnému). Každá nálepka má súťažný ústrižok, ktorý je zlosovateľný. Spolu môžeš nazbierať až 40 nálepiek, čo znamená 40 lístkov s Tvojím menom v záverečnom žrebovanísuper ceny (rodinné pobyty v hoteloch a penziónoch, wellness pobyty, tablety, vstupy do aquaparkov, atrakcií atď.). Zároveň už počas cestovania získavaš zľavy na ďalšie vstupy v garantovaných hraniciach!

Nálepku a komiks získate aj u nás, a to v infocentre alebo v suvenírovom obchode! Tešíme sa na Vás!

A pamätajte,  v Bachledke Vás za nazbieranie 34 nálepok odmeníme vstupom zadarmo pre dieťa do 14 rokov v sprievode dospelej osoby na Chodník korunami stromov a jazdou obojsmernou lanovkou.

Všetky informácie: www.legendarium.info

LEGENDARIUM na Facebook-u

LEGENDARIUM na Instagrame