Chodník korunami stromov otvorený počas 2. vlny

Chodník korunami stromov otvorený počas 2. vlny
16. októbra 2020 Kristina Jakubova

Horské stredisko Bachledka Ski & Sun a obľúbená atrakcia Chodník korunami stromov sú otvorené aj v týchto dňoch. V celom stredisku dodržiavame prísne hygienické opatrenia, aby sme Vám zabezpečili príjemný výlet strávený bez obáv. Dôležité však je, aby pravidlá dodržiavali aj samotní návštevníci. A preto Vás prosíme o dôkladné dodržiavanie opatrení.

 

V stredisku je každý zamestnanec, ktorý prichádza do styku so zákazníkom, vybavený viacerými ochrannými prvkami. V areáli sa zároveň nachádza viacero informačných tabúľ ako sa správať bezpečne kvôli sebe, ale aj ostatným. Prosíme preto všetkých návštevníkov, aby sa správali počas návštevy strediska zodpovedne.

 

Vzhľadom na aktuálnu situáciu a dôraz na bezpečnú prevádzku prijalo stredisko viacero opatrení. Najvyšším cieľom pritom ostáva ochrana zdravia návštevníkov a zamestnancov strediska.

 

🚡 Najdôležitejším opatrením je regulácia a zníženie počtu návštevníkov v areáli strediska (2 osoby na 15m2).

🚡 Obmedzený a regulovaný je aj počet cestujúcich v kabínovej lanovke.

🚡 Infocentrum aj suvenírové obchody sú otvorené za dodržiavania hygienických opatrení a maximálneho počtu osôb v predajni.

🚡 Reštaurácie v stredisku sú otvorené, ale návštevník môže jedlo konzumovať iba v exteriéry, na terase, alebo si zobrať jedlo so sebou a zjesť ho kdekoľvek v exteriéry.

🚡 Bobová dráha je mimo sezónnej prevádzky.

🚡 Dobrou správou je, že ceny lístkov ostávajú i napriek obmedzeniu počtu návštevníkov v stredisku naďalej nezmenené.

V stredisku veríme, že návštevníci sa budú správať zodpovedne a disciplinovane, aby si prírodu a miestne atrakcie užili všetci v dobrej nálade a pokoji.

Sledujte náš web a FB stránku pre viac informácií.

Tešíme sa na Vašu náštevu. 🙂

 

Chodník korunami stromov je od 24.10. do odvolania zatvorený z dôvodu jesennej údržby.
+