NOVINKA – apartmány s rozprávkovým výhľadom pri Chodníku korunami stromov

NOVINKA – apartmány s rozprávkovým výhľadom pri Chodníku korunami stromov
13. februára 2020 Martina Múdra

Uprostred panenskej prírody Spišskej Magury nájdete už aj dizajnové apartmány PANORAMA Bachledka. Apartmány Vás nadchnú príjemným pocitom útulnosti a poskytnú jedinečné výhľady na okolitý les, ale aj vrcholy hrebeňa Belianskych Tatier, po ktorých dostali aj samotné názvy: Havran, Vidla a Vráta. V srdci horského rodinného strediska je miesto, kde chcete stráviť čas s tými, ktorých máte radi. 

Lokácia

Apartmány sú súčasťou novootvorenej reštaurácie PANORAMA,  ktorá sa nachádza priamo pri výstupnej stanici kabínovej lanovky z Bachledovej doliny, pri Chodníku korunami stromov. V zime stačí otvoriť dvere, obuť si lyžiarky a užívať si upravené zjazdovky strediska všetkých náročností, v reštaurácii si užiť menu, ktoré ponúka tradičné slovenské jedlá, ale napríklad aj domáci hovädzí hamburger, či rôzne dezerty.  Po konci prevádzkovej doby strediska Vám apartmány zase poskytnú intímnu atmosféru zapádajúceho slnka, mesačného svitu, či nočnej oblohy. V objekte sa nachádzajú len 3 apartmány, celú túto nádheru tak budete mať skoro len pre seba. Ak túžite po jedinečnom a netradičnom ubytovaní s milovanou osobu, rodinou či priateľmi, Apartmány Panorama naplnia všetky Vaše očakávania.

Vybavenie

Apartmány PANORAMA Bachledka sú zariadené v zmysle idei prepojenia s jednoduchosťou a  prírodou, aj preto v ich interiéri nájdete mnoho prírodných materiálov. Každý z apartmánov má 2 samostatné spálne s manželskou posteľou, ktoré sú oddelené šatníkom. Nad šatníkom sa na vyvýšenej podeste nachádza prístelka pre 1 alebo 2 osoby. Priestor na oddych poskytuje priestranná obývačka s rozťahovacou pohovkou, kuchynským a jedálenským kútom. Z obývačky a spálne sa vďaka sklenenej stene naskytá nádherný výhľad na panorámu Belianských Tatier, ktoré máte ako na dlani. V apartmáne sa nachádza plne vybavená kuchynka, kúpelňa so sprchovým kútom a samostatné WC. O dobrý spánok ako doma sa postarajú kvalitne matrace a pripravené voňavé periny.

Ak sa chceš aj ty zobúdzať v tomto krásnom prostredí, neváhaj a objednaj si svoj termín tu.

 

Dňa 11.08 až 14.08 bude vstup na Chodník korunami stromov vo festivalovom režimeViac informácii TU
+