Staň sa Kráľom Bachledky!

Staň sa Kráľom Bachledky!
24. júna 2023 Martina Múdra

🌞 Letná súťaž v Bachledke práve začala! 🎉 Zbierajte pečiatky a vyhrajte fantastické ceny! 🎁

🌲 Vstúpte do nádherného sveta prírody a dobrodružstva v Bachledke. Od dnešného dňa až do konca leta môžete mať šancu vyhrať skvelé odmeny! 🌳

📝 Ako to funguje? Je to jednoduché! Pri návšteve Bachledky dostanete brožúru, do ktorej budete zbierať pečiatky na stanovištiach.

🥇 Vyhrávajte a oslavujte svoje víťazstvá v Bachledke! Čaká na vás bohatá paleta odmien, vrátane rodinných vstupeniek, dobrodružných zážitkov a dokonca aj možnosti ubytovania v tomto nádhernom prostredí.

📅 Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a zapojte sa do súťaže už dnes! Zbierajte pečiatky, prechádzajte sa po úchvatnej prírode a možno práve vy budete jedným z našich šťastných víťazov! ✨

 

Aktivita – Staň sa Kráľom Bachleky

Podmienky ku aktivite

 

Trvanie: 01.6.2023 – 1.10.2023

 

Kde nájdeš brožúry?

Brožúry ku aktivite „Staň sa Kráľom Bachledky“ sa rozdávajú v Infocentre a na pokladniach na pešej zóne a v Klientskom centre na hrebeni.

 

Ako a kde získam pečiatku?

Pečiatky za vstup získaš po preukázaní zakúpenej vstupenky (predložení pokladničného dokladu)  v Sport shope na pešej zóne, pred vstupom na Chodník korunami stromov a do Kráľovstva lesa alebo v Klientskom centre na hrebeni. Pečiatku za konzumné v Reštaurácii Panorama získaš na hlavnom bare na prízemí reštaurácie. Pečiatku za lanovku získaš v Infocentre.

 

Ako a kde získam okamžitú odmenu?

Na všetky biele miesta v kreslenej mapke, ktorá je na strane 3 v bulletine, potrebuješ získať pečiatku z jednotlivých atrakcií/prevádzok spomenutých vyššie v sekcii „ Ako a kde získam pečiatku“. S kompletne vyplnenou mapkou choď do Sport Shopu na pešej zóne v Bachledovej doline, kde si môžeš po preukázaní vyplnenej mapky vyzdvihnúť okamžitú odmenu.

 

Ako môžem vyhrať hlavné ceny?

Vyplň o sebe údaje na poslednej strane brožúry, odtrhni útržok so svojimi údajmi, zaškrtni Súhlas so spracovaním osobných údajov a vhoď ho do označenej krabice v Sport shope, kde si si vyzdvihol aj okamžitú odmenu. A čakaj, či sa na teba usmeje šťastie a užiješ si s celou rodinkou nezabudnuteľný pobyt hneď vedľa obľúbeného Chodníka korunami stromov alebo si zakúpite oblečenie od Alpine Pro, či navštívite s celou rodinou AquaCity Poprad.

 

Losovanie

Súťaží sa až o 5 výhier!

1.miesto : Víkendový rodinný pobyt v Apartmánoch Panorama s vírivkou, polpenziou a vstupom na Chodník korunami stromov s možnosťou využitia do 15.12.2023

2.miesto : Poukážku pre celú rodinu v hodnote 1 000 eur na produkty od ALPINE PRO môže výherca využiť do 31.12.2023

3.-5. miesto : 3x celodenný vstup do AquaCity Poprad pre celú rodinu na leto 2024.

Losovanie prebehne online 01.10.2023. Sleduj naše siete a dozvieš sa, či si vyhral.

Výherca bude kontaktovaný prostredníctvom emailu, ktorý uviedol na súťažnom lístku, a na ktorý musí odpovedať do 2 týždňov od informovania o výhre.

Chodník korunami stromov je otvorený od 09:00 - 17:00. Posledný vstup je o 16:00.
+