Chodník korunami stromov otvoril letnú sezónu 7.5.2020, štvrtok.

Chodník korunami stromov otvoril letnú sezónu 7.5.2020, štvrtok.
5. mája 2020 Kristina Jakubova

Horské stredisko Bachledka Ski & Sun a obľúbená atrakcia Chodník korunami stromov boli podľa nariadenia Vlády SR od 13.3.2020 tak, ako aj rôzne iné prevádzky zatvorené. Po prijatí prísnych bezpečnostných hygienických opatrení areál v obmedzenom režime otvorí letnú prevádzku 7.5.2020 štvrtok.

 

Dôležité info:

  • Otváracia doba 09:00-17:00; posledný vstup na chodník 16:00
  • Lanovka Gondola Bachledka bude otvorená zatiaľ počas predlžených víkendov, tzn. od štvrtka do nedele;
  • Chodník bude otvorený počas celého týždňa;
  • Každý zamestnanec v stredisku, ktorý prichádza do styku so zákazníkom, bude vybavený viacerými ochrannými prvkami, v stredisku sa zároveň nachádza viacero informačných tabúľ ako sa správať bezpečne kvôli sebe, ale aj ostatným, prosíme všetkých návštevníkov, aby sa správali počas návštevy strediska zodpovedne.

 

Vzhľadom na aktuálnu situáciu a dôraz na bezpečnú prevádzku prijalo stredisko viacero opatrení. Najvyšším cieľom pritom ostáva ochrana zdravia návštevníkov a zamestnancov strediska.

?Najdôležitejším opatrením je regulácia a zníženie počtu návštevníkov v areáli strediska;

?Obmedzený a regulovaný bude aj počet cestujúcich v kabínovej lanovke;

?Otvorené bude aj infocentrum a suvenírový obchod pri dodržiavaní hygienických opatrení a maximálneho počtu osôb v predajni;

?Reštaurácie v stredisku ostávajú zatiaľ zatvorené. Fungovať bude  predaj nápojov a malého občerstvenia z okienka a na základe posledných uvoľnení opatrení budú otvorené  aj letné terasy;

?Bobová dráha bude v prevádzke za rovnakých podmienok ako iné atrakcie, a kontaktné plochy vozíkov budú po každom návštevníkovi dezinfikované. Bobová dráha nebude zatiaľ v prevádzke od 7.mája, avšak je to otázka len pár dní, kedy ju tiež spustíme.

?Dobrou správou je, že ceny lístkov ostávajú i napriek obmedzeniu počtu návštevníkov v stredisku nezmenené.

Stredisko pritom verí, že návštevníci sa budú správať zodpovedne a disciplinovane, aby si prírodu a miestne atrakcie užili všetci v dobrej nálade a pokoji.

Návštevníci sa aj tento rok môžu tešiť na niekoľko noviniek a vylepšení a nových atrakcií, pričom ich otvorenie bude závisieť od aktuálnych podmienok.

Sledujte náš web a FB stránku pre aktuálne informácie.

Tešíme sa na Vašu náštevu. 🙂

Chodník korunami stromov je otvorený od 09:00 - 17:00. Posledný vstup je o 16:00. Lanovka premáva v pol hodinových intervaloch!
+