Tatranský sen – Kaufland detský festival v Bachledke !

Tatranský sen – Kaufland detský festival v Bachledke !
29. júna 2020 Kristina Jakubova

Do Bachledky a ku Chodníku korunami stromov zavíta už čoskoro veľká akcia pre deti. Počas celého dňa 11. júla v sobotu bude pre všetky deti nachystaných okrem tradičných atrakcií strediska ako veľké trampolíny, bobová dráha, Chodník korunami stromov, 67 m dlhý suchý tobogan, sokoliarské vystúpenia aj detský festival s rôznymi aktivitami a programom a dokonca aj autogramiáda s našimi hokejistami.

Pozrime sa bližšie na to, čo nás čaká.

Zajo Turbo ani Medvedík Kuniboo doposiaľ neboli spolu v našich veľhorách. A tak sa rozhodli, že je ideálny čas vyraziť v lete do Tatier a ako prvé miesto na návštevu si vybrali  Bachledku.

Tentokrát ale nepricestujú sami. V Tatrách vám predstavia aj svojich piatich nových kamarátov, Jazveca Edmonda, Sovičku Yuhuu, Žabiaka Frogyho, Ježka Rockyho a Bobríka Justina. Všetci títo kamaráti vám pripravili zaujímavé aktivity a krásny program na pódiu. Spoločne s nimi do Tatier pricestuje aj PACI PAC, KÚZELNÍK PETER ŠESTÁK, ŠAŠO JARO, TÁRAJKO A POPLETAJKA a taktiež ich nová kamarátka, princezná z krajiny za dúhou DÚHALKA. Na podujatie prídu aj vzácni hostia, budú to naši slovenskí hokejoví reprezentanti, ktorí taktiež pripravia pre deti množstvo aktivít a prinesú krásne darčeky.
Nebude chýbať ani Zóna Barbie a Hot Wheels.
Kaufland Detským festivalom vás bude sprevádzať milá a večne usmievavá Veronika Hatala.
Spoločne si zašportujeme, čo to navaríme, pohráme sa a zvieratká z lesa nám pripravili aj množstvo úloh, za ktoré deti budú môcť získať veeeľa zaujímavých darčekov.

CELÉ PODUJATIE NEZAŽIJÚ LEN DETI, KTORÉ ZA NAMI PRÍDU DO TATIER.

PRETOŽE CELÝ KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL bude vysielaný AJ ONLINE, PRIAMO NA  STRÁNKE WWW.DETSKYFEST.SK

Fotky z toho, ako sa s nami doma zabávate môžete posielať na emailové adresy info@kaufland-detsky-festival.sk alebo sutaz@kaufland-detsky-festival.sk a oni viacerých z vás opäť odmenia.

 

Tešíme sa na Vás.

 

Generálny partner podujatia – Kaufland

PODUJATIE JE AKO VŽDY ZADARMO.
VSTUP BUDE REGULOVANÝ NA POČET MAX 999 ĽUDÍ V AREÁLI.
PODUJATIA SA BUDÚ KONAŤ ZA PRÍSNYCH HYGIENICKÝCH OPATRENÍ.

Chodník korunami stromov je otvorený od 9:00 do 16:00. Posledný vstup o 15:00.
+