Užite si zimný výlet naplno. Spojte ho s lyžovačkou, sánkovačkou či skialpom.

Užite si zimný výlet naplno. Spojte ho s lyžovačkou, sánkovačkou či skialpom.
23. decembra 2022 Martina Múdra

Zima sa v Bachledke konečne ukázala naplno. Užite si ju so všetkými zážitkami, ktoré ponúka.

Príďte si užiť výbornú lyžovačku v troch dolinách, upravené zjazdovky všetkej náročnosti a zabavte sa s rodinou na 2,5 km dlhej sánkarskej trati. Vychutnajte si výhľady z Chodníka korunami stromov na zasneženú krajinu a po prechádzke sa zahrejte v reštaurácii PANORAMA s veľkým detským kútikom.

Chcete sa naučiť lyžovať? Vyskúšajte 2 rozprávkové areály lyžiarskej školy. Naši šikovní inštruktori postavia na lyže i tých najväčších bojkov.  Lyže ani sane si kupovať nemusíte. Naša požičovňa je plne vybavená dostatočným počtom lyží, saní i bežiek.

Ste skôr fanúšikmi bežeckého lyžovania? Vyskúšajte panoramatickú bežeckú trať hrebeňom Spišskej Magury. Trasa v dĺžke 7+7 km vedie z Bachledky od Chodníka korunami stromov do strediska Strachan a späť.

Priaznivcov skialpingu je z roka na rok viac. Ak ste tiež prepadli tomuto športu spojte ho s návštevou Chodníka. Výstupová skialpová trať začína pri reštaurácii La Gamba v Bachledovej doline a končí pri Chodníku korunami stromov. Výstup Vám zaberie približne 1 hodinu. Dĺžka trate je 2 km s prevýšením 254 m.

Príďte si užiť rozprávkovú zimu do Bachledky!  Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac informácii na www.bachledka.sk

Chodník korunami stromov je otvorený od 09:00 - 16:00. Posledný vstup je o 15:00.
+