Kontakt & média

Ako sa k nám dostanete

Ako k nám  & parkovanie


Hlavný prístup k Chodníku je z Bachledovej doliny (odbočka z hlavnej cesty medzi Ždiarom a Tatranskou Kotlinou). Cesta je dobre označená, sledujte smerové tabule, ktoré usmerňujú turistov do strediska BACHLEDKA Ski & Sun. Veľmi dobrý prístup je taktiež z obce Malá Franková, kde sa odstavné parkovisko nachádza priamo pod svahom Furmanec (na parkovisko vedie cesta s odbočkou pri kostole).

Bachledka disponuje zo strany Ždiaru parkoviskami P1-P4, ktoré sú viditeľne označené logom a spoplatnené cenou 3 eur s DPH. Za parkovné je vydaný platobný doklad, ktorý slúži zároveň ako cestovný lístok pre kyvadlovú dopravu. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že v Ždiari a okolí sú aj iné súkromné parkoviská, kde výšku poplatku za parkovné a podmienky nevieme ovplyvniť.

Počas víkendov a sviatkov býva na Chodníku rušno, aby bola Vaša návšteva čo najkomfortnejšia, pripravili sme pre Vás niekoľko informácii ako si výlet v korunách stromov naplánovať.

1. Čím skôr vyrazíte, tým bližšie zaparkujete.  Priamo v Bachledovej doline sa nachádza parkovisko P1 a P2, ktorého kapacita je však kvôli prebiehajúcej stavbe obmedzená na cca 150 áut. Počas víkendov a prázdnin sa naplní už za prvú hodinu. Po jeho naplnení už do doliny nie sú púšťané ďalšie autá. Tie sú odkláňané na záchytné parkoviská

2. Riaďte sa pokynmi personálu parkoviska a polície a zaparkujte na prvom mieste kde Vás navedú. Všetci naši zamestnanci majú reflexné oblečenie s našim logom. /Iní ľudia v reflexnom oblečení nie sú od nás a vlastnia súkromné parkoviská/. Ďalšie naše parkovisko P3 sa nachádza smerom do Ždiaru po ľavej strane. Peši cca 1 km od parkoviska P1. Veľké záchytné parkovisko P4  sa nachádza v oblasti Strednica na konci Ždiaru cca 8 km od Bachledky smerom na Poľsko. Z parkoviska Strednica premávajú do Bachledky kyvadlovo autobusy zdarma po preukázaní dokladom o zaplatení parkovného  (jazdia počas celého dňa, približne každých 30 minút). Ak zaparkujete na súkromnom parkovisku autobusová doprava nie je zabezpečená.

3. Ak prichádzate zo strany Poľska zaparkujte rovno na Strednici, nesnažte sa dostať až priamo do strediska. Ušetríte si čas i nervy. Zo Strednice Vás do Bachledky pohodlne odvezie autobus.

4. Prichádzate zo smeru Pienin, Zamaguria alebo chcete zaparkovať čo najbližšie ku Chodníku? Smerujte na menšie parkoviská pod svahom v Malej Frankovej (odbočka pri kostole v strede obce) odkiaľ môžete vyjsť ku chodníku rýchlo a vyhnete sa kolónam.

5. V Bachledovej doline majú zastávku autobusy SAD na linke Poprad – Ždiar.  Zastávka Bachledova dolina rázcestie sa nachádza necelý kilometer od strediska. Aktuálne spoje overte na www.cp.sk.

6. V zimnej sezóne premáva kyvadlový bezplatný skibus z obce Ždiar do strediska . V letnej sezóne premáva kyvadlový autobus zo záchytného parkoviska Strednica v obci Ždiar.

Chcete sa na niečo opýtať?
Napíšte nám

Meno a priezvisko

E-mailová adresa

Vaša správa

Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Odoslaním správy prostredníctvom tohto kontaktného formulára je spoločnosť Chodník korunami stromov s.r.o. Záborského 19, Bratislava, oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných vzťahov na účel vybavenia mojej požiadavky, prípadne na účel zmluvných plnení. Odoslaním údajov prostredníctvom tohto kontaktného formulára nedochádza k započatiu zasielania nášho newslettera. Ak máte zájem o zasielanie noviniek od nás, prihláste sa na odber newslettera v sekcii „Newsletter“. Potvrdzujem, že som sa oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Zásady spracúvania osobných údajov

 

CHODNÍK KORUNAMI STROMOV s.r.o.
Hviezdoslavovo námestie 16, 811 02 Bratislava

IČO: 50 862 839

Infocentrum:
+421 52 44 98 101
+421 911 977 455
info@chodnikkorunamistromov.sk

www.chodnikkorunamistromov.sk

Marketing:
marketing@chodnikkorunamistromov.sk  

Kontakt pre médiá

Martina Múdra
martina.mudra@bachledka.sk

Občasník

Nenechajte si ujsť zaujímavé akcie na Chodníku korunami stromov a prihláste sa na odber nášho občasníka.

 

Adresa
Ždiar, Bachledova dolina

GPS súradnice parkoviska
49.27282,20.307269899999937