Kontakt & média

Chcete sa na niečo opýtať?
Napíšte nám

+421 911 977 455
info@chodnikkorunamistromov.sk

CHODNÍK KORUNAMI STROMOV s.r.o.
Hviezdoslavovo námestie 16, 811 02 Bratislava

IČO: 50 862 839

Infocentrum:
+421 52 44 98 101
+421 911 977 455
info@chodnikkorunamistromov.sk

www.chodnikkorunamistromov.sk

Marketing:
marketing@chodnikkorunamistromov.sk  

Kontakt pre médiá

Michal Rusiňak
michal.rusinak@bachledka.sk

Občasník

Nenechajte si ujsť zaujímavé akcie na Chodníku korunami stromov a prihláste sa na odber nášho občasníka.

Ako sa k nám dostanete

Ako k nám & parkovanie


Hlavný prístup k Chodníku je z Bachledovej doliny (odbočka z hlavnej cesty medzi Ždiarom a Tatranskou Kotlinou). Cesta je dobre označená, sledujte smerové tabule, ktoré usmerňujú turistov do strediska BACHLEDKA Ski & Sun. Veľmi dobrý prístup je taktiež z obce Malá Franková, kde sa odstavné parkovisko nachádza priamo pod svahom Furmanec (na parkovisko vedie cesta s odbočkou pri kostole).

Bachledka disponuje zo strany Ždiaru parkoviskami P1-P4 viditeľne označené logom. Počas celoročnej prevádzky sú spoplatnené 5€/deň/osobné auto a 10€/deň/autobus. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že v Ždiari a okolí sú aj iné súkromné parkoviská, kde výšku poplatku za parkovné a podmienky nevieme ovplyvniť.

Počas víkendov a sviatkov býva na Chodníku rušno. Aby bola Vaša návšteva čo najkomfortnejšia, pripravili sme pre Vás niekoľko informácii ako si výlet v korunách stromov naplánovať.

1. Čím skôr vyrazíte, tým bližšie zaparkujete.  Priamo v Bachledovej doline sa nachádzajú parkoviská P1 a P2, ktorých kapacita je až 1 000 parkovacích miest. Po naplnení už do doliny nie sú púšťané ďalšie autá. Tie sú odkláňané na ďalšie záchytné parkovisko, z ktorého premáva do strediska kyvadlová doprava.

2. Riaďte sa pokynmi personálu parkoviska a polície a zaparkujte na prvom mieste, na ktoré Vás navedú. Všetci naši zamestnanci majú reflexné oblečenie s našim logom. /Iní ľudia v reflexnom oblečení nie sú od nás a vlastnia súkromné parkoviská/. Ďalšie naše parkovisko P3 sa nachádza smerom do Ždiaru po ľavej strane. Peši cca 1,5 km od parkoviska P1.

3. V Bachledovej doline majú zastávku autobusy SAD na linke Poprad – Ždiar.  Zastávka Bachledova dolina rázcestie sa nachádza necelý kilometer od strediska. Aktuálne spoje overte na www.cp.sk.

 

 

 

Adresa
Ždiar, Bachledova dolina

GPS súradnice parkoviska
49.27282,20.307269899999937