Kontakt & média

Chcete sa na niečo opýtať?
Napíšte nám

Meno a priezvisko

E-mailová adresa

Vaša správa

Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Odoslaním správy prostredníctvom tohto kontaktného formulára je spoločnosť Hviezdoslavovo námestie 16, 811 02 Bratislava, oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných vzťahov na účel vybavenia mojej požiadavky, prípadne na účel zmluvných plnení. Odoslaním údajov prostredníctvom tohto kontaktného formulára nedochádza k započatiu zasielania nášho newslettera. Ak máte zájem o zasielanie noviniek od nás, prihláste sa na odber newslettera v sekcii „Newsletter“. Potvrdzujem, že som sa oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Zásady spracúvania osobných údajov

 

CHODNÍK KORUNAMI STROMOV s.r.o.
Hviezdoslavovo námestie 16, 811 02 Bratislava

IČO: 50 862 839

Infocentrum:
+421 52 44 98 101
+421 911 977 455
info@chodnikkorunamistromov.sk

www.chodnikkorunamistromov.sk

Marketing:
marketing@chodnikkorunamistromov.sk  

Kontakt pre médiá

Martina Múdra
martina.mudra@bachledka.sk

Občasník

Nenechajte si ujsť zaujímavé akcie na Chodníku korunami stromov a prihláste sa na odber nášho občasníka.

Ako sa k nám dostanete

Ako k nám & parkovanie


Hlavný prístup k Chodníku je z Bachledovej doliny (odbočka z hlavnej cesty medzi Ždiarom a Tatranskou Kotlinou). Cesta je dobre označená, sledujte smerové tabule, ktoré usmerňujú turistov do strediska BACHLEDKA Ski & Sun. Veľmi dobrý prístup je taktiež z obce Malá Franková, kde sa odstavné parkovisko nachádza priamo pod svahom Furmanec (na parkovisko vedie cesta s odbočkou pri kostole).

Bachledka disponuje zo strany Ždiaru parkoviskami P1-P4 viditeľne označené logom. Počas celoročnej prevádzky sú spoplatnené 5€/deň/osobné auto a 10€/deň/autobus. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že v Ždiari a okolí sú aj iné súkromné parkoviská, kde výšku poplatku za parkovné a podmienky nevieme ovplyvniť.

Počas víkendov a sviatkov býva na Chodníku rušno. Aby bola Vaša návšteva čo najkomfortnejšia, pripravili sme pre Vás niekoľko informácii ako si výlet v korunách stromov naplánovať.

1. Čím skôr vyrazíte, tým bližšie zaparkujete.  Priamo v Bachledovej doline sa nachádzajú parkoviská P1 a P2, ktorých kapacita je až 1 000 parkovacích miest. Po naplnení už do doliny nie sú púšťané ďalšie autá. Tie sú odkláňané na ďalšie záchytné parkovisko, z ktorého premáva do strediska kyvadlová doprava.

2. Riaďte sa pokynmi personálu parkoviska a polície a zaparkujte na prvom mieste, na ktoré Vás navedú. Všetci naši zamestnanci majú reflexné oblečenie s našim logom. /Iní ľudia v reflexnom oblečení nie sú od nás a vlastnia súkromné parkoviská/. Ďalšie naše parkovisko P3 sa nachádza smerom do Ždiaru po ľavej strane. Peši cca 1,5 km od parkoviska P1.

3. V Bachledovej doline majú zastávku autobusy SAD na linke Poprad – Ždiar.  Zastávka Bachledova dolina rázcestie sa nachádza necelý kilometer od strediska. Aktuálne spoje overte na www.cp.sk.

 

 

 

Adresa
Ždiar, Bachledova dolina

GPS súradnice parkoviska
49.27282,20.307269899999937

Milí návštevníci, z dôvodu jarnej údržby bude stredisko v dňoch 3.4.2024 – 18.4.2024 zatvorené. Ďakujeme za pochopenie.
+