Kontakt & média

Ako sa k nám dostanete

Autom


Hlavný prístup sa k chodníku je z Bachledovej doliny (odbočka z hlavnej cesty medzi Ždiarom a Tatranskou Kotlinou). Cesta je dobre označená, sledujte smerové tabule smerujúce turistov do strediska BACHLEDKA Ski & Sun. Veľmi dobrý prístup je taktiež z obce Malá Franková, kde sa odstavné parkovisko nachádza priamo pod svahom Furmanec (na parkovisko vedie cesta s odbočkou pri kostole).

V Bachledovej doline sa nachádza parkovisko s kapacitou okolo 500 áut (momentálne je kapacita parkoviska kvôli stavbe lanovky zmenšená na 150 áut). Odtiaľ môžete pokračovať k Chodníku korunami stromov peši (2 km do kopca s prevýšením 300m po lúčnej ceste).

Od 12.3.2018 je lanovka z dôvodu výmeny trojsedačkovej lanovky za novú 10 – miestnu kabínovú lanovku odstavená a prístup na chodník bude možný len peši po vyznačenej trase. V tomto období nie je prístup s invalidným vozíkom možný. Malé deti odporúčame vziať do turistického nosiča (nosič je možné požičať zdarma v infocentre, pri vstupe na chodníku je možné si zdarma požičať kočiar).

Vstupenky na chodník zakúpite v kasách priamo pred vstupom na chodník.

 

Verejnou dopravou


V Bachledovej doline majú zastávku autobusy SAD na linke Poprad – Ždiar.  Zastávka Bachledova dolina rázcestie sa nachádza necelý kilometer od strediska. Aktuálne spoje overte na www.cp.sk.
V zimnej a sezóne do strediska kyvadlovo premáva bezplatný skibus z obce Ždiar. V letnej sezóne premáva kyvadlový autobus zo záchytného parkoviska Strednica v obci Ždiar.

Chcete sa na niečo opýtať?
Napíšte nám

Meno a priezvisko

E-mailová adresa

Vaša správa

Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Odoslaním správy prostredníctvom tohto kontaktného formulára je spoločnosť Chodník korunami stromov s.r.o. Záborského 19, Bratislava, oprávnená spracúvať moje osobné údaje na základe predzmluvných vzťahov na účel vybavenia mojej požiadavky, prípadne na účel zmluvných plnení. Odoslaním údajov prostredníctvom tohto kontaktného formulára nedochádza k započatiu zasielania nášho newslettera. Ak máte zájem o zasielanie noviniek od nás, prihláste sa na odber newslettera v sekcii „Newsletter“. Potvrdzujem, že som sa oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Zásady spracúvania osobných údajov

 

CHODNÍK KORUNAMI STROMOV s.r.o.
Záborského 19, 831 03 Bratislava

IČO: 50 862 839

 +421 52 44 98 101
info@chodnikkorunamistromov.sk

www.chodnikkorunamistromov.sk

Marketing:

marketing@chodnikkorunamistromov.sk  

Kontakt pre médiá

Martina Múdra
martina.mudra@bachledka.sk

Občasník

Nenechajte si ujsť zaujímavé akcie na Chodníku korunami stromov a prihláste sa na odber nášho občasníka.

Materiály na stiahnutie

 

Adresa
Ždiar, Bachledova dolina

GPS súradnice parkoviska
49.27282,20.307269899999937