Služby v stredisku

UBYTOVANIE

Online rezervácia

Destinácia
Príchod
Odchod

Do strediska Bachledka je v lete prístup autom z obce Ždiar a pešou túrou aj z obce Malá Franková a Jezersko. Pekné ubytovacie zariadenia nájdete aj v okolitých dedinkách Zamaguria a Tatier, odkiaľ je to k nám len na skok. Záleží už len na Vašich požiadavkách a rozhodnutí, či uprednostníte luxusný hotel, príjemný penzión alebo domácke prostredie privátov a chát.

STRAVOVANIE

Pri návšteve Chodníku korunami stromov sa nemusíte báť, že by ste nemali kde zahnať hlad a uhasiť smäd. Stravovanie je zabezpečené v ždiarskom bufete na vrcholovej stanici lanovky a bistre La Gabma v Bachledovej doline. Gurmánske špeciality zase ponúka reštaurácia hotela Bachledka pri nástupnej stanici lanovky.

ÚSCHOVA PSOV, LYŽÍ

Vzhľadom na skutočnosť, že pravidlá Chodníku korunami stromov nedovoľujú vstup na chodník so psom, máte k dispozícii možnosť nechať psíka oddýchnuť si v jednej z našich voliér. V prípade, že sa chcete ísť na Chodník prejsť počas Vašej lyžovačky, máte možnosť odložiť si Vás lyžiarsky výstroj a lyžiarky v úschovni a požičať si bezpečnú obuv.

POŽIČOVŇA BICYKLOV

V našej požičovni bicyklov máte možnosť požičať si najnovšie modely zjazdových, enduro alebo XC bicyklov. Bicykle si môžete rezervovať na mieste alebo dopredu na telefónnom čísle +421 52 44 98 101 alebo e-mailom na: info@bachledka.sk.

OBCHOD

Potešiť seba a svojich blízkych môžete zakúpením suvenírov a iných doplnkov z nášho obchodu, ktorý nájdete v priestoroch infocentra. Na výber máte zo širokého množstva suvenírov, športového a vychádzkového oblečenia a športového príslušenstva známych značiek.

INFOCENTRUM

V prípade, že potrebujete poradiť alebo informovať sa o atrakciách a trávení voľného času, cyklotrasách v okolí, ubytovaní, stravovaní alebo turistických možnostiach, radi Vám v našom infocentre poradíme.

SPRIEVODCA

V prípade, že budete mať záujem o sprievodcu, stačí si v dostatočnom predstihu (min 2 dni) objednať jeho služby prostredníctvom e-mailu: info@chodnikkorunamistromov.sk.

POŽIČOVŇA KOČIAROV

Na prechádzku po chodníku si nemusíte nosiť vlastný kočiar. Pri vstupe na Chodník korunami stromov si môžete za vratnú zálohu požičiať kočiar zdarma a užiť si tak krásnu vychádzku s najmladšími členmi rodiny.

POŽIČOVŇA INVALIDNÝCH VOZÍKOV

Na prechádzku chodníkom môžete vziať aj príbuzných s obmedzenou pohyblivosťou. Pri vstupe na chodník si môžete za vratnú zálohu zdarma požičať invalidný vozík.