Služby v stredisku

UBYTOVANIE

Online rezervácia

Destinácia
Príchod
Odchod

Do strediska Bachledka je v lete prístup autom z obce Ždiar a pešou túrou aj z obce Malá Franková a Jezersko. V zimnej sezóne môžete využiť aj služby skibusu zdarma. Pekné ubytovacie zariadenia nájdete aj v okolitých dedinkách Zamaguria a Tatier, odkiaľ je to k nám len na skok. Záleží už len na Vašich požiadavkách a rozhodnutí, či uprednostníte luxusný hotel, príjemný penzión alebo domáce prostredie privátov a chát. Viac informácií o ubytovaní.

UBYTOVANIE

Ubytujte sa v obklopení majestátnych stromov a jedinečnej prírody a vyberte si pobyt v nových dizajnových apartmánoch PANORAMA Bachledka, hneď vedľa Chodníka korunami stromov. Ďalšou možnosťou sú Apartmány Bachledka, ktorých výhodou je centrálna poloha priamo v stredisku, na pešej zóne oproti nástupnej stanici 10-miestnej lanovky na hrebeň Spišskej Magury. Kompletné zázemie horského strediska a parkovanie hneď pri objekte ocenia najmä aktívni návštevníci, plánujúci podniknúť výlety do okolia a hľadajúci zariadenie s ponukou rôznych služieb.

Rezervujte si pobyt alebo si vyberte jeden z našich pobytových balíčkov.

 

STRAVOVANIE

Pri návšteve Chodníka korunami stromov sa nemusíte báť, že by ste nemali kde zahnať hlad a uhasiť smäd. Špeciality Ždiaru a Zamaguria ochutnáte v novootvorenej reštaurácii Panorama Bachledka, ktorá sa nachádza na hrebeni, hneď pri výstupe z Chodníka. Podávané jedlá sú pripravované z lokálnych surovín. Ďalšou možnosťou je reštaurácia La Gamba v Bachledovej doline v blízkosti nástupnej stanice gondoly Bachledka. Viac informácií o stravovaní.

KAVIAREŇ BACHLEDKA

Na novej pešej zóne hneď vedľa nástupnej stanice 10-miestnej lanovky Gondola Bachledka nájdete viacero nových služieb, ale aj novú cukráreň s kaviarňou. Príďte ochutnať voňavú kávu praženú lokálne a čerstvý koláčik.

Otváracia doba podľa otváracích hodín strediska.

ŠPORTOVÝ OBCHOD BACHLEDKA

Nový priestranný športový obchod na pešej zóne Vám ponúka širokú škálu športového oblečenia, ale aj darčekové predmety, ktorými potešíte svojich blízkych. Zároveň Vám pracovníci radi pomôžu so zapožičaním detského nosiča či turistických palíc.

Otváracie hodiny: podľa otváracej doby strediska.

ÚSCHOVA PSOV, LYŽÍ

Vzhľadom na skutočnosť, že pravidlá Chodníka korunami stromov nedovoľujú vstup na chodník so psom, máte k dispozícii možnosť nechať psíka oddýchnuť si v jednom z našich kotercov. V prípade, že sa chcete ísť na Chodník prejsť počas Vašej lyžovačky, máte možnosť odložiť si Vás lyžiarsky výstroj a lyžiarky v úschovni a požičať si bezpečnú obuv.

OBCHOD

Potešiť seba, ale aj svojich blízkych môžete zakúpením suvenírov a iných doplnkov z nášho obchodu, ktorý nájdete hneď pri výstupe z Chodníka korunami stromov. Na výber máte zo širokého množstva suvenírov, lokálnych produktov či športového oblečenia. Druhou možnosťou je nový obchodík pri nástupnej stanici lanovky v doline.

INFOCENTRUM

V prípade, že potrebujete poradiť alebo informovať sa o atrakciách a trávení voľného času, cyklotrasách v okolí, ubytovaní, stravovaní alebo turistických možnostiach, radi Vám v našom novom infocentre poradíme. Infocentrum sa nachádza vedľa pokladní, pri nástupe na lanovku.

SPRIEVODCA

V prípade, že budete mať záujem o sprievodcu, stačí si v dostatočnom predstihu (min 5 dní) objednať jeho služby prostredníctvom e-mailu: info@chodnikkorunamistromov.sk. Viac o programoch so sprievodcom.

POŽIČOVŇA KOČIAROV A NOSIČOV

Celé stredisko, aj Chodník korunami stromov, disponuje úplnou bezbariérovosťou.

Na prechádzku po chodníku si nemusíte nosiť vlastný kočiar. Pri vstupe na Chodník korunami stromov si môžete za vratnú zálohu požičať zdarma kvalitný kočiar značky MOON a užiť si tak krásnu vychádzku s najmladšími členmi rodiny. Pre pohodlný prístup ku chodníku si môžete v obchode suvenírov v budove Infocentra zapožičať kvalitný nosič ERGOBABY (vhodný pre deti do 1 roka) alebo turistický nosič (vhodný aj pre staršie deti) za poplatok 5 eur a vratnú zálohu 20€. Robíme všetko pre Vaše pohodlie. Viac informácií o službách požičovne.

SLUŽBY PRE VOZIČKÁROV

 

Celé stredisko disponuje úplnou bezbariérovosťou.

Na prechádzku chodníkom môžete spokojne a pohodlne vziať aj príbuzných s obmedzenou pohyblivosťou.

Od nástupu na 10-miestnu  kabínovú lanovku Gondola Bachledka, následne prechádzka Chodníkom korunami stromov (maximálne stúpanie je 2-6% a po stranách Chodníka sú priehľadné siete, ktoré zaisťujú dokonalú viditeľnosť), reštaurácia PANORAMA so všetkými jej službami až po návrat lanovkou naspäť.

Pred vstupom na Chodník je možnosť zapožičania invalidného vozíka, obráťte sa našich pracovníkov, ktorí Vám radi s touto službou pomôžu.

 

BABY FRIENDLY

SLUŽBY

Dovolenka v Bachledke ponúka komfort pre všetkých. Nielen nová   panoramatická reštaurácia Panorama rieši všetky očakávania spokojného výletu, ale aj ďalšie jeho služby. Budova reštaurácie je ako i viaceré iné časti strediska prístupná rodinám s kočiarom. Práve pre rodiny je k dispozícii aj detský kútik inšpirovaný prírodou a kompletné zázemie v baby friendly štandarde: detský kútik, detské menu, miestnosť na prebaľovanie, na ohrev jedla pre deti apod. Čokoľvek, čo spĺňa podmienky babyfriendly štandardu spoznáte aj vďaka označeniu ikonou medvedíka.

Spojte spoznávanie regiónu a krás miestnej prírody z korún stromov s preskúmaním regionálnych chutí a dobrôt. V blízkosti Chodníka korunami stromov na pešej zóne pri pokladniach nájdete predajňu farmárskych potravín Magura na tanieri.

Ochutnať tu môžete výborný horský med z vlastnej včelnice v Bachledovej doline i rôzne medové výrobky z neho.

Všimli ste si pri návšteve chodníka pasúci sa dobytok na lúkach Bachledky? Našu hovädzinu z vlastného chovu môžete ochutnať v reštaurácii Panoráma alebo si ju kúpiť v predajniach Magura. Ak máte záujem o jej odoberanie pre vašu reštauráciu či hotel, stačí nás kontaktovať.

Vo farmárskych potravinách Magura na tanieri nenájdete aj rôzne lokálne potraviny vypestované a vyprodukované v okolí. Mäsové výrobky, syry, medovinu, medové výrobky, sladkosti, alko a nealko nápoje. Stačí sa prísť pozrieť.  Ak hľadáte chutný darček či chcete zistiť ako chutí región, ste tu na správnom mieste.

Zistite o projekte Magura na tanieri viac.