Služby v stredisku

Služby v stredisku

UBYTOVANIE

Online rezervácia

Destinácia
Príchod
Odchod

Do strediska Bachledka je v lete prístup autom z obce Ždiar a pešou túrou aj z obce Malá Franková a Jezersko. V zimnej sezóne môžete využiť aj služby skibusu zdarma. Pekné ubytovacie zariadenia nájdete aj v okolitých dedinkách Zamaguria a Tatier, odkiaľ je to k nám len na skok. Záleží už len na Vašich požiadavkách a rozhodnutí, či uprednostníte luxusný hotel, príjemný penzión alebo domáce prostredie privátov a chát. Viac informácií o ubytovaní.

UBYTOVANIE

Využite jedinečnú možnosť ubytovania v obklopení majestátnych stromov a jedinečnej prírody predurčené na romantiku, zážitky a vychutnávanie najkrajších farieb východu a západu slnka, nočnej oblohy a chuti Tatier a Zamaguria. Vyberte si pobyt v nových dizajnových apartmánoch PANORAMA Bachledka hneď vedľa Chodníka korunami stromov. Zažite vzácne miesto – poklad medzi smrekmi na výnimočné chvíle strávené s tými, ktorých milujete.

Rezervujte si pobyt alebo si vyberte jeden z našich pobytových balíčkov. 

 

STRAVOVANIE

Pri návšteve Chodníka korunami stromov sa nemusíte báť, že by ste nemali kde zahnať hlad a uhasiť smäd. Špeciality Ždiaru a Zamaguria ochutnáte v novootvorenej reštaurácii Panorama Bachledka, ktorá sa nachádza na hrebeni, hneď pri výstupe z Chodníka. Podávané jedlá sú pripravované z lokálnych surovín. Okrem nej je k dispozícii na hrebeni aj Drinkbar Hniezdo. Ďalšou možnosťou je reštaurácia La Gamba v Bachledovej doline v blízkosti nástupnej stanice gondoly Bachledka. Viac informácií o stravovaní.

ÚSCHOVA PSOV, LYŽÍ

Vzhľadom na skutočnosť, že pravidlá Chodníka korunami stromov nedovoľujú vstup na chodník so psom, máte k dispozícii možnosť nechať psíka oddýchnuť si v jednom z našich kotercov. V prípade, že sa chcete ísť na Chodník prejsť počas Vašej lyžovačky, máte možnosť odložiť si Vás lyžiarsky výstroj a lyžiarky v úschovni a požičať si bezpečnú obuv.

OBCHOD

Potešiť seba, ale aj svojich blízkych môžete zakúpením suvenírov a iných doplnkov z nášho obchodu, ktorý nájdete hneď pri výstupe z Chodníka korunami stromov. Na výber máte zo širokého množstva suvenírov, lokálnych produktov či športového oblečenia. Druhou možnosťou je nový obchodík pri nástupnej stanici lanovky v doline.

INFOCENTRUM

V prípade, že potrebujete poradiť alebo informovať sa o atrakciách a trávení voľného času, cyklotrasách v okolí, ubytovaní, stravovaní alebo turistických možnostiach, radi Vám v našom novom infocentre poradíme. Infocentrum sa nachádza vedľa pokladní, pri nástupe na lanovku.

SPRIEVODCA

V prípade, že budete mať záujem o sprievodcu, stačí si v dostatočnom predstihu (min 5 dní) objednať jeho služby prostredníctvom e-mailu: info@chodnikkorunamistromov.sk. Viac o programoch so sprievodcom.

POŽIČOVŇA KOČIAROV A NOSIČOV

Celé stredisko, aj Chodník korunami stromov, disponuje úplnou bezbariérovosťou.

Na prechádzku po chodníku si nemusíte nosiť vlastný kočiar. Pri vstupe na Chodník korunami stromov si môžete za vratnú zálohu požičať zdarma kvalitný kočiar značky MOON a užiť si tak krásnu vychádzku s najmladšími členmi rodiny. Pre pohodlný prístup ku chodníku si môžete v obchode suvenírov v budove Infocentra zapožičať kvalitný nosič ERGOBABY (vhodný pre deti do 1 roka) alebo turistický nosič (vhodný aj pre staršie deti) za poplatok 5 eur a vratnú zálohu 20€. Robíme všetko pre Vaše pohodlie. Viac informácií o službách požičovne.

POŽIČOVŇA

INVALIDNÝCH VOZÍKOV

 

 

Celé stredisko disponuje úplnou bezbariérovosťou.

Na prechádzku chodníkom môžete spokojne a pohodlne vziať aj príbuzných s obmedzenou pohyblivosťou.

Od nástupu na 10-miestnu  kabínovú lanovku Gondola Bachledka, následne prechádzka Chodníkom korunami stromov (maximálne stúpanie je 2-6% a po stranách Chodníka sú priehľadné siete, ktoré zaisťujú dokonalú viditeľnosť), reštaurácia PANORAMA so všetkými jej službami až po návrat lanovkou naspäť.

Pred vstupom na Chodník je možnosť zapožičania invalidného vozíka, obráťte sa našich pracovníkov, ktorí Vám radi s touto službou pomôžu.

 

BABY FRIENDLY

ŠTANDARD

Dovolenka v Bachledke ponúka komfort pre všetkých. Nielen nová   panoramatická reštaurácia Panorama rieši všetky očakávania spokojného výletu, ale aj ďalšie jeho služby. Budova reštaurácie je ako i viaceré iné časti strediska prístupná rodinám s kočiarom. Práve pre rodiny je k dispozícii aj detský kútik inšpirovaný prírodou a kompletné zázemie v baby friendly štandarde: detský kútik, detské menu, miestnosť na prebaľovanie, na ohrev jedla pre deti apod. Čokoľvek, čo spĺňa podmienky babyfriendly štandardu spoznáte aj vďaka označeniu ikonou medvedíka.

Chodník korunami stromov je otvorený od 9:00 do 16:00. Posledný vstup o 15:00.
+