Služby v stredisku

Služby v stredisku

UBYTOVANIE

Online rezervácia

Destinácia
Príchod
Odchod

Do strediska Bachledka je v lete prístup autom z obce Ždiar a pešou túrou aj z obce Malá Franková a Jezersko. V zimnej sezóne môžete využiť aj služby skibusu zdarma. Pekné ubytovacie zariadenia nájdete aj v okolitých dedinkách Zamaguria a Tatier, odkiaľ je to k nám len na skok. Záleží už len na Vašich požiadavkách a rozhodnutí, či uprednostníte luxusný hotel, príjemný penzión alebo domáce prostredie privátov a chát. Viac informácií o ubytovaní.

STRAVOVANIE

Pri návšteve Chodníka korunami stromov sa nemusíte báť, že by ste nemali kde zahnať hlad a uhasiť smäd. Stravovanie je zabezpečené v ždiarskom bufete na vrcholovej stanici lanovky a v bistre La Gabma v Bachledovej doline. Gurmánske špeciality zase ponúka reštaurácia hotela Bachledka pri nástupnej stanici lanovky. Viac informácií o stravovaní.

ÚSCHOVA PSOV, LYŽÍ

Vzhľadom na skutočnosť, že pravidlá Chodníka korunami stromov nedovoľujú vstup na chodník so psom, máte k dispozícii možnosť nechať psíka oddýchnuť si v jednom z našich kotercov. V prípade, že sa chcete ísť na Chodník prejsť počas Vašej lyžovačky, máte možnosť odložiť si Vás lyžiarsky výstroj a lyžiarky v úschovni a požičať si bezpečnú obuv.

OBCHOD

Potešiť seba a svojich blízkych môžete zakúpením suvenírov a iných doplnkov z nášho obchodu, ktorý nájdete v priestoroch infocentra. Na výber máte zo širokého množstva suvenírov, športového a vychádzkového oblečenia a športového príslušenstva známych značiek.

INFOCENTRUM

V prípade, že potrebujete poradiť alebo informovať sa o atrakciách a trávení voľného času, cyklotrasách v okolí, ubytovaní, stravovaní alebo turistických možnostiach, radi Vám v našom infocentre poradíme.

SPRIEVODCA

V prípade, že budete mať záujem o sprievodcu, stačí si v dostatočnom predstihu (min 5 dní) objednať jeho služby prostredníctvom e-mailu: info@chodnikkorunamistromov.sk. Viac o programoch so sprievodcom.

POŽIČOVŇA KOČIAROV A NOSIČOV

Na prechádzku po chodníku si nemusíte nosiť vlastný kočiar. Pri vstupe na Chodník korunami stromov si môžete za vratnú zálohu požičať zdarma kvalitný kočiar značky MOON a užiť si tak krásnu vychádzku s najmladšími členmi rodiny. Pre pohodlný prístup ku chodníku si môžete v stánku suvenírov pri hoteli Bachledka zapožičať zdarma kvalitný nosič ERGOBABY (vhodný pre deti do 1 roka) alebo turistický nosič (vhodný aj pre staršie deti) za poplatok 5 eur. Robíme všetko pre Vaše pohodlie. Viac informácií o službách požičovne.

POŽIČOVŇA INVALIDNÝCH VOZÍKOV

Na prechádzku chodníkom môžete vziať aj príbuzných s obmedzenou pohyblivosťou. Pri vstupe na chodník si môžete za vratnú zálohu zdarma požičať invalidný vozík. Hoci nová kabínová lanovka je prispôsobená aj pre jazdu s invalidným vozíkom, samotné stredisko ešte nie je bezbariérové kvôli prebiehajúcim stavebným prácam na infraštruktúre v blízkosti chodníka. Výlet s vozíkom si preto naplánujte na neskôr.

BABY FRIENDLY

ŠTANDARD

Dovolenka v Bachledke ponúka komfort pre všetkých. Nielen nová   panoramatická reštaurácia Panorama rieši všetky očakávania spokojného výletu, ale aj ďalšie jeho služby. Budova reštaurácie je ako i viaceré iné časti strediska prístupná rodinám s kočiarom. Práve pre rodiny je k dispozícii aj detský kútik inšpirovaný prírodou a kompletné zázemie v baby friendly štandarde: detský kútik, detské menu, miestnosť na prebaľovanie, na ohrev jedla pre deti apod. Čokoľvek, čo spĺňa podmienky babyfriendly štandardu spoznáte aj vďaka označeniu ikonou medvedíka.